هدايت شدن حجت الاسلام دكتر مرتضى رادمهر

حجة الاسلام والمسلمين دكتر مرتضی رادمهر تهرانى رحمه الله در یک محیط پیشرفته و در خانواده ای به اصطلاح فرهنگی و متمدن در سال ۱۳۵۱ در شهر تهران چشم به جهان گشود

و تحت سرپرستی پدری متخصص مغز و اعصاب که شدیداً متأثر از فرهنگ اروپائیها بود وتحت تربیت مادری متخصص قلب، نسبتاً مذهبی پرورش یافت و طبق آرزوهای هر دو (پدر و مادر) مسیر زندگیش را با تحصیلات حوزه وی و دانشگاهی در پیش گرفت که در نتیجه از حوزه علمیه فیضیه قم حجت السلام و از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران یک قدم مانده به رتبه دکترای (پزشک عمومی) گردید.

 

بعلت ناسازگاریهای فکری با مذهب اهل تشیع و گرویدن به مذهب اهل سنت فقط بخاطر تغییر مذهب و فکر، از دانشگاه اخراج و با ظلم و ستم و شکنجه های ظالمان روزگار مواجه گردیده است.

شکنجه هایی مثل زندانی شدن در سلولهای تنگ و تاریک، شوکهای برقی، بستن بر صندلیهای آهنی و روشن کردن پیک نیک زیر آن و گذاشتن در یخدانها و… مشتی از نمونه خرواریست که دشمنان برای تغییر مسیر (به زعم خود) آن عزیز بکار برده اند که در اثر همین آزارها مبتلا به بیماری مغز (تومور مغزی) شد.

ولى او با ایمانی پر قدرت و اخلاصی در حد بالا با یاری الله متعال در عقیده خود استوار و پابرجا ماند و عاقبت در راه عقیده و ایمانش به دست دشمنان قسم خورده اسلام و پیروان ابن سبای یهودی به شهادت رسید.

برادران و خواهران عزيز مي توانند با زندگینامه و آثاربرجامانده از این بزرگوار آشنا شوند.

چرا سنى شدم؟

زندگينامه حجت الاسلام مرتضي رادمهر رحمه الله

ازدواج موقت يا صيغه و پيامدهاي آن