ادعای یک نماینده مجلس ایران مبنی بر ضرب و شتم وی در مکه

مرتضی حسینی نماینده قزوین، آبیک و البرز، در مجلس ایران گفته است در جریان سفر به "مکه" در سعودی، مورد ضرب و شتم دو فرد ناشناس قرار گرفته است .

 

مرتضی حسینی  نماینده قزوین، آبیک و البرز، در مجلس ایران  گفته است  در جریان سفر به "مکه" در  سعودی، مورد ضرب و شتم دو فرد ناشناس قرار گرفته است .

 حسینی که از روحانیون مجلس است، برای پی گیری این موضوع، نامه‌ای به علی لاریجانی رئیس مجلس نوشته و موضوع را به اطلاع علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه ایران نیز رسانده است .

به گزارش سایت خانه ملت وابسته به مجلس شورای اسلامی ایران،"حسن قشقاوی" معاون پارلمانی وزارت امور خارجه ایران گفته است این وزارت امور خارجه تاکنون درخواستی رسمی از رئیس مجلس، برای پیگیری این موضوع دریافت نکرده است .

وی افزود:" حسینی نامه ای به رییس مجلس برای پیگیری موضوع نوشته اند که تا کنون به دست ما نرسیده اما به محض این نامه، موضوع را با جدیت پیگیری خواهیم کرد".

بر اساس این گزارش حسینی با اشاره به ضرب و شتم خود در سعودی  گفت:" من در نامه ای به دکتر لاریجانی، ضمن تشریح ماجرا، تقاضای رسیدگی به این موضوع را در مجلس داشته ام".

او افزود:"  این موضوع در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز به استماع وزیر امور خارجه رسید و قرار شد پیگیری های لازم را داشته باشند".

این اولین موردی است که یکی از مسئولان جمهوری اسلامی از ضرب وشتم خود در مکه خبر می دهد.