قبل از چند ماه با ولله الحمد والمنه توبه ی خودم را اعلام کردم و از خداوند متعال خواستم که این را از من قبول بکند ومرا مورد رحمت ومغفرت خودش قرار دهد.

 

بسم الله الرحمن الرحيم

والصلاة والسلام على خير خلق الله محمد بن عبد الله الأمي الأمين , وعلى آل بيته الطاهرين , وأصحابه الغر الميامين , ومن اتبع نهجه إلى يوم الدين.

قبل از چند ماه با ولله الحمد والمنه توبه ی خودم را اعلام کردم و از خداوند متعال خواستم که این را از من قبول بکند ومرا مورد رحمت ومغفرت خودش قرار دهد.

وگناهای مرا ببخشد و شرکی که به او آوردم مورد بخشش ورحمت خودش قرار دهد, و به او ایمان , و رسولش و همه پیامبران و همه کتاب او و سنت محمد خاتم الانبیاء صلی الله علیه وسلم و موحدا به پروردگارم و به غیر از او هیچ پروردگاری ندارم و برای هیچ کس مگر او سجده نمی کنم و هیچ کس مگر او نمی ترسم.

ای برادرانم داستان من بسیار طولانی است , دوران ومراحل زیادی طی کردم تا به اینجا رسیدم که وصف کردن آنها آسان نیست.

و ان شاء الله بعدا براشماها مفصلا بیان می کنم .

اولا: اسباب هدایتم و اسلامم چه بوده است؟.

بله اسلام !!! من هر چیزی می خواستم از فقط از آنها طلب می کردم , وقسم یاد نمی کردم مگر به اسم آنها قسم می خوردم.

و این راه وروش و اخلاق پیامیر صلی الله علیه وسلم و اخلاق ال بیت پیامبر و اخلاق صحابه رضی الله عنهم اجمعین است.  
و هیچ لازم نیست که به سیرت آنها به پردازم چونکه شبکه انترنت پر ازسیرت آن بزرگواران است.

و ایضا از اسباب هدایتم , متبعت مواقع اهل سنت و جماعت و موقعه های شیعه و مواقع علماء ومشایخ......

كه از اهم آنها به ترتيب زير است:
1-شبكه دفاع ازاهل سنت و موقع کسر الصنم و السرداب و منتدیات یا حسین!!! و شبکة أنا المسلم وغیره....
واز خداوند متعال می خواهم که مرا جزء کسانی که دعوت بحق وراه می دهند قرار دهد.

و از شما مخفی نمی کنم که برادران اهل تسنن خیلی کم کسانی بودند که از رده خارج می شدند و فحش و دشنام می داند, و این است اخلاق رسول صلی الله علیه وسلم که دعوت خودش را خیلی ماهرانه وبدون هیچ فحش ودشنامی انجام می داد.

و این کار آنها باعث می شد که به آنها بیشتر نزدیک بشوم و لکن برعکس شیعه ها هر کسی با آنها مخالفت می کرد او را به باد فحش ودشنام می بستند.

ولکن قناعت به سنی بودنم این بود که دیدم من گمراه شده ام مثل اینکه مردم بر من حکم می کنند هر دستوری می دهند ما کورکورانه انجام می دهیم.

و وقتی من با اخلاق پیامبر صلی الله علیه وسلم آشنا شدم و با اخلاق اهل بیت او و اصحابهای او آشنایی بیشتری پیداکردم.

و صحبتهای آنها مثل صحبتهای سیدهای ما نبود که هر شخصی بر اساس کیف خودش فتوی صادر می کند, امروز یک حکمی صادر می کنند وفردا آن را لغو باطل می دونند.

و همچنین بعضی از فتواهایشان حتی عادات ما اهل عراق با آن مخالف است تا چه برسد شریعت اسلام که در بر گرفته از قرآن وسنت می باشد.

پس ما در بین قبایل عربی مشهور هستیم و در بین ما ها غیرت بر همه چیز مقدم تر است ولکن بسبب بعضی از فتواهای که خداوند آنها را نازل نکرده وهیچ دلیلی نه از کتاب او ونه از سنت پیامبر او هست باعث از بین رفتن غیرت در بین ماشده است , وحتی در نمازم احساس خشوع وراحتی نمی کنم .

و چیزهای خیلی زیادی که می فهمم که آنها را از اهل وطایفه ها یمان و علماها و غیره می شنیدیم صحبتهای است که هیچ اساسی در دین ندارند,و کارهایی که ما انجام می دهیم مثل اعمال اهل جاهلیت است و با این کارها ما خودمان را به خداوند نزدیک می کنیم مثل از امام علی و امام حسین علیه السلام, طلب واستغاثه به آنها می کنیم, و چیزهای که باید فقط از خداوند طلب کرد ما از آنها طلب می کردیم .

حتی وقتی می نشینیم ویا بلند می شویم نمی گوییم یا الله بلکه می گوییم یا علی !!! ونه فقط این است بلکه خیلی چیزهای دیگری است.و نمی خواهم موضوع را طولانی بکنم.

ودر اینجا خیلی از کسانی هستند که بمن تبریک عرض می کنند , بیشتر کسانی هستند که مرا لعنت ونفرین می کنند و خیلیها هم شک می کنند, ولکن هیچ چیزی از اینها برایم مهم نیست , مگر اینکه رضای خداوند در آن باشد.

و فقط او است که از قلبها باخبر است.  

 

و این اولین مشارکت من در این شبکه مبارک می باشد , واز خداوند متعال می خواهم کسانی که در این شبکه , وعاملین این شبکه و تمام اعضاء آن بلا استثناء آنها را موفق و مؤیچ بگرداند.

و برای آنها دعای خیر می کنم

وهمچنین شما ها مرا از دعای خیر خودتان فراموش نکنید.

                    تمــــت